Proběhlé akce - ZŠ

Beseda o Mexiku, 16.10.2018

Cestujeme po světě - poznáváme cizí kraje, přirodu, rostliny, zvířata......tentokrát jsme byli v Mexiku. To je tedy hodně daleko od naší země!

Seminář pro učitele, 5. - 7.9.2018

Víkendový seminář - vzdělávání učitelů. Hlavní téma - ADHD a děti mladšího školního věku.

Spaní ve škole, 27.- 28.9.2018

Už je to tu! Spíme ve škole -  to je noční hra a pohádka před usnutím a projekt. Letos byl o knížeti Václavovi a jeho rodině. Také o okolnostech Václavovy smrti a o tom, že dobro je třeba konat a ne o něm jen mluvit.

Medvěd Wojtek od Monte Cassina

Jestlipak znáte příběh malého medvídka? My už ano. Terezka a Vítek nám připravili literárně-dramatický program a my jsme si ten příběh nejen četli, ale částečně i zahráli. Bylo to prima. Terko, Vítku - díky.

Beseda o Novém Zélandu, 12.9.2018

Letos opět cestujeme po světě, první naše cesta vedla na Nový Zéland. Pan Martin Mařík prošel oba ostrovy s batohem na zádech. Trvalo mu to asi čtyři měsíce a ušel na 3000 km. Poznal nádhernou přírodu a získal tam nové přátele. A protože na Novém Zélandu se mluví anglicky, moc mu pomohlo, že tuto řeč báječně ovládá.

Nový web

Během letních prázdnin 2018 prošel školní web úpravami, aby byl ještě hezčí a ještě přehlednější než dříve.

Nově na něm najdete na úvodní stránce sloupeček s novými články, na něž se můžete jednoduše kliknutím na titulek rovnou přenést, a sloupeček s novými fotografiemi v albech, který funguje obdobně. Není tak nutné sledovat změny na jednotlivých podstránkách, vše nové bude přehledně na jednom místě.

Dále přibyl kalendář, pokud používáte aplikaci google kalendáře ve svých zařízeních, můžete se přihlásit k odběru a budete mít ve svém kaledáři automaticky zapsané všechny akce školy či školky.

Rozvhy hodin jsou nově graficky zpracované, dole na stránce je i soubor k tisku.

Zajímavé a důležité odkazy najdete v zápatí stránek vlevo. Důležité kontakty na školu jsou rychle k dohledání v zápatí vpravo.

Snímek obrazovky 2018 08 30 22 30 44