Školní budova

Budova byla postavena roku 1877. Od doby svého postavení prošla škola mnohými  úpravami - například byl zaveden vodovod, elektřina, byla vyměněna okna, opravena střecha a tělocvična..

Poslední vnitřní stavební úpravy probíhaly o prázdninách roku 2017 a byla při nich zrekonstruována elektřina, opraveny vnitřní prostory a bylo nově vymalováno. Letos v létě bylo provedeno zateplení celé budovy a rekonstrukce fasády.

resized DSC09867

Celý interiér školy je každoročně laděný do tématu naší aktuální celoroční školní hry. V naší škole najdeme šatny, tělocvičnu, knihovnu a školní družinu.  Do knihovny máme přístup během přestávek i během školní družiny.  Je to odpočinkový prostor - měkké polštáře a sedací vaky umocňují pohodlí. Bývají tu také čtenářské dílny. Také do tělocvičny můžeme jít během přestávky i během družiny, pokud je ale dobré počasí, trávíme všichni co nejvíce času venku na dvře a na hřišti za školou.

Stejně jako v přízemí, i na zdech chodby v prvním patře najdeme hlavně prezentaci naší letošní celoroční školní hry a naše Pravidla společného žití ve škole. Svá místa tu mají také výstupy projektů. Z chodby se vchází do tříd a do dalších nezbytných školních místností - do ředitelny, sborovny, kabinetu. U vchodu na půdu je odpočinkový prostor s polštáři a s měkkou žíněnkou.

Fotografie výzdoby letošního školního roku jsou zde.