Zápis do ZŠ

Zápis do ZŠ 2023 - organizace a elektronická přihláška

Zápis je v letošním roce realizován dvěma kroky:

1) elektronickým zápisem dítěte přes formulář na tomto odkaze; eletronický zápis je otevřen od 1. 4. do 12. 4. 2023. Elektronický zápis vyplňují i ti, kdo žádají o odklad!

2) Prezenčním zápisem, který se koná ve středu 12. 4. 2023 od 16 hodin. Zápis je pro děti vedený formou zážitkové hry po škole, přijďte tedy prosíme na čas, ať můžeme začít společně. S sebou k zápisu vezměte občanský průkaz, rodný list dítěte a vytištěný a podepsaný formulář (zápisový list), který obdržíte na mail po odeslání elektronické přihlášky (pokud jste u nás byli už vloni a dostali odklad, formulář již znovu na mail nepřijde, tak je to v pořádku. Žádné vytištěné papíry tedy k prezenčnímu zápisu už nepotřebujete). Pokud žádáte o odklad, není potřeba chodit na prezenční zápis, ale je potřeba do školy doručit podepsanou žádost o odklad (dostanete na svůj mail po vyplnění el. přihlášky) a potřebné doklady (doporučující posouzení školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa).

Pokud byste chtěli nasát atmosféru školy ještě před prezenčním zápisem, můžete se podívat na video o škole, nebo si projít interaktivní virtuální prohlídku školy se zápisovými úkoly z minulých let (viz níže).

 

 

 

 

Kontakty

Základní škola a Mateřská škola Plavsko
Plavsko 39
378 02 Stráž nad Nežárkou

605 745 664, 384 385 266
skola@zsplavsko.cz
www.zsplavsko.cz

ID datové schránky: atjmgjg
IČO školy: 709 850 22
č. účtu: 604200329/0800

Mateřská škola:

384 390 852
skolka@plavsko.cz
skolka.omlouvani@plavsko.cz - pro omlouvání hlavně předškoláků

Zřizovatel

  Obec Plavsko
  www.plavsko.cz